Коли золото стає капіталом?

Коли золото стає капіталом?

За повідомленнями аналітиків Goldman Sachs, видобуток золота може припинитися через 20 років. Можливо, буде знайдена альтернатива «жовтому металі», проте краще передбачити цю подію, набуваючи злитки і прикраси в найближчі роки.


Якщо ви не блищите геніальністю, яку здатні оцінити інші, або що вам не заборонено доступ до швидкого кар'єрного росту, подбати про майбутнє добробут можна іншим способом. Періодичне придбання золотих прикрас з часом зробить вас забезпеченою людиною.


Чому цей спосіб є шляхом до багатства


Дуже мала концентрація металів надрах землі і невелике число високоякісних родовищ означає, що ряд копалин може стати дійсно рідкісним ». Про це повідомив Юджин Кінг, експерт банку Goldman Sachs.


1. Золото не старіє, якщо воно високої проби


Згадайте про фамільні прикраси, які здаються іноді незграбними через велику кількість каменів і більш скромних ювелірних навичок в минулі століття. Але це не знижує цінності виробів. Навпаки, за що виставляються на аукціонах фамільні речі, зроблені в XVIII-XIX століттях, колекціонери готові викласти суми, рівні пристойним грошовим станів. Хто знав, що через якихось 200 років купити золоті каблучки прапрабабусь, дбайливо збережені від експропріації більшовиками, захочуть багато забезпечені люди!


2. При необхідності золото завжди можна перетворити в актив


Якщо у вас сформувалася фінансова потреба, що вимагає оперативного вирішення, дорогоцінний метал можна пустити в оборот. Тільки уявіть, як воно буде затребувано через 20 років, коли видобуток металу припиниться! Можливо, його оцінять дорожче біткоіни, який сьогодні невпинно розбурхує уми людей і займає лідируючі позиції серед всіх грошових знаків і електронних валют.


Дозвольте дати кілька порад


Купуйте золото, поки не виник всесвітній ажіотаж. Доступні ціни на сайті інтернет-магазину «Голдвін» дозволять купити золоті ланцюжки будь-якого розміру і товщини: для жінок, чоловіків, дітей. Окрім краси, це корисно, так як золото за медичними показаннями є біосумісним елементом. Згадайте золоті коронки на зубах або підшкірні нитки, що сприяють безопераційної підтяжки шкіри. Наночастки металу покращують настрій, зміцнюють імунітет, підвищують загальне самопочуття.


Можна купити золоті сережки. Через дірочки у вухах вони стануть надавати позитивний біоенергетичний вплив, подібне акупунктурних профілактиці.


Хочемо дати раду дівчатам, які вирішили вийти заміж за людей з арабського світу. Там золоті прикраси служать мірою любові по відношенню до дружини, тому купуються часто. У деяких країнах існує звичай носити на собі всі прикраси, щоб залишитися з ними, якщо чоловік раптом розсердиться і вирішить розлучитися з дружиною. За звичаями, дружина йде з дому в тому, що на ній, включаючи браслети, сережки, ланцюжки, брошки.


Інтернет-магазин Goldvin спеціалізується на продажу прикрас зі щирого золота і ювелірної продукції з фіанітами. При бажанні клієнтів ми приймемо замовлення на індивідуальне виготовлення виробів.

Viber Viber
Безкоштовна доставка