Чоловіча печатка - ознака успіху

Чоловіча печатка - ознака успіху

Чоловіча печатка як ніякий інший аксесуар підходить для створення образу успішної людини. Сама форма виключає елементи жіночності, скоріше навпаки: форма чоловічої печатки зазвичай сувора, лаконічна, з мінімумом додаткових елементів. Якщо купити чоловічу печатку, то вона доповнить імідж і дозволить сприймати ваш образ цілісно.

Чоловіча печатка в минулому і сьогоденні

У цшєї воістину брутальної прикраси не тільки чудове сьогодення, а й цікаве минуле. Перші каблучки-печатки почали носити стародавні єгиптяни. Це був символ влади, показник високого соціального статусу. Назва каблучки говорить сама за себе, вона носила ще й практичний характер. Печаткою робили відбитки, скріплюючи важливі документи і послання. Перші прикраси були масивними, з гравіюванням або рельєфним зображенням у вигляді ініціалів, геральдичних візерунків.


Якщо спочатку печатки носили жерці, пізніше коло розширилось і прикраса стала обов'язковим аксесуаром ченців, дворян, купців і монархів. Вкраплення дорогоцінних каменів додало печатці нове значення. Каблучка стала повноцінною ювелірною прикрасою.


Сучасні печатки стали популярним елементом чоловічого образу, незалежно від стилю. Печатка підкреслює спроможність власника, його хороший смак і фінансову незалежність. Вона також грає роль таємного знаку, яким він може показати, що вільний або одружений.

Золота печатка: як вибрати?

Чоловіча печатка повинна не тільки гармонійно поєднуватися з гардеробом, але і подобатися самому власнику. Якихось певних критеріїв вибору не існує, проте кілька слушних порад ми можемо дати.

Якщо це ваше перше прикраса, нехай вона буде непомітним, без надмірностей. Сувора, геометрична форма ідеально впишеться, як в діловий костюм, так і в стиль кежуал

Бажаєте додати трохи блиску? Вибирайте каблучку-печатку з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, який підходить до вашого знаку Зодіаку. Але не забувайте про загальний стиль, така прикраса має доповнювати образ

На чоловічі печатки ціна залежить від ваги виробу, вартості каменю і, звичайно, роботи майстра

Купіть печатку в інтернет-магазині «Goldvin»!

Ми пропонуємо широкий модельний ряд чоловічих золотих печаток по самій демократичній ціні в Україні. Заходьте і вибирайте, а наші менеджери дадуть професійну консультацію по будь-якого обраного вами виробу!

Viber Viber
Безкоштовна доставка
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!