Види плетінь на ланцюжках.

Види плетінь на ланцюжках.

На перший погляд здається, що ланцюжок - найбільш просте ювелірну прикрасу, проте види плетіння дають можливість вибрати найбільш підходящий варіант. Буде це чоловічий або жіночий ланцюжок, а може ланцюжок для підлітка або дитини, - в будь-якому випадку вона повинна бути красивою і міцною.

Як вибрати і купити ланцюжок у Вінниці?

Сучасний асортимент ювелірних прикрас вражає погляд і купити ланцюжок на шию не складає труднощів. Питання в тому, яку вибрати?

Технік плетіння золотих ланцюжків безліч, однак найбільш популярних всього кілька:

Якірне плетіння є роботою середньої складності. Така прикраса підійде, як дорослим, так і дітям. Використовуються ланцюжка з даним типом плетіння, як правило, під хрестики і кулони.

Бісмарк відрізняється підвищеною міцністю з'єднання ланок. Аристократичний вигляд ідеально підкреслить спроможність власника. Ланцюжки з даним видом плетіння вибирають чоловіки і жінки. Найпотужніші і важкі золоті ланцюги вибирають чоловіки, жінкам пропонуються більш витончені і легкі варіанти.

Кардинал - техніка складна, але міцність і оригінальний вигляд ланцюжка роблять цю техніку плетіння дуже популярною. Повітряне плетіння підходить для щоденного використання, мінімальна вага - від п'ятнадцяти грам.

Лисий хвіст - техніка середньої складності. Даний тип плетіння ще називають королівським або візантійським. Фантазійне з'єднання ланок надає золотому ланцюжку красивий і благородний зовнішній вигляд.

Ролло підійде, як для дорослих ланцюжків, так і для дитячих. Носиться, як самостійне прикраса, так і в тандемі з кулоном або підвіскою.

Панцирне плетіння відрізняється підвищеною міцністю. Робота складна, виріб має гладку поверхню і виглядає, як єдине ціле.

Картьє - це в першу чергу оригінальна техніка плетіння. Прикраса буде мати гарний вигляд при різній довжині, як самостійне прикраса, так і в поєднанні з кулоном, хрестом, підвіскою-іконкою.

 

Купити ланцюжок на шию недорого можна в нашому інтернет-магазині «Голдвін», де представлений великий асортимент виробів з найактуальніших цінами в Україні.

 

 

Viber Viber
Безкоштовна доставка
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!