до 33% знижки на вироби
до 33% знижки на вироби
до 33% знижки на вироби
до 33% знижки на вироби
Золота каблучка К1694
Золота каблучка К1694
Ми надаємовеликий ассортимент товарів
Ми гарантуємовисоку якість виробів
Доставкабезкоштовна по Україні
Новини
Коли доречно дарувати золоті каблучки, сережки, ланцюжки?
Скільки в році буває свят, на які чоловіки вітають своїх жінок? Новий рік, 8 Березня, День Матері, День Святого Валентина, річниці весілля, першої зус..
Як купити золоті прикраси, не залишаючи комфортного місця?
Пройшла зима. Дуже хочеться поділитися з іншими піднесеним, весняним настроєм, а також блиснути черговий ювелірної новинкою. Йдемо в салон, щоб вибрат..
Ювелірні «родзинки»
Тим, хто далекий від виробництва ювелірних прикрас, корисно буде дізнатися деякі факти.1. Слово «карат», яке чуємо, ми звикли асоціювати з мірою ваги ..
Правила носіння каблучок
Каблучки символізували ознака доблесті, приналежність до певного племені, членство в таємному співтоваристві. Різні напрямки розглядали каблучки, як м..
3D-моделювання прикрас
Бажаючи купити золотий ланцюжок, браслет, підвіску, ми навіть не замислюємося, скільки складний шлях проходить заготовка до її надходження на прилавок..
Що рік прийдешній приготував?
Ви вирішили не відставати від ювелірної моди в майбутньому році? Тоді приготуйтеся зробити для себе чергові відкриття. Вам знадобиться ретельно перегл..
Ювелірна дамська мода в 2018-2019 роках
Жінка буде себе прикрашати, незалежно від віку і соціального статусу. Одна може дозволити собі купити золоту каблучку з діамантом, а інша вибере виріб..
Обручка: носити на пальці або в кишені
Віддзвеніла весільні фанфари, відгуляли молодята свадебку з гостями. І тут виникає питання (особливо часто це хвилює чоловіків): кільце носити на паль..
Обручились, заодно и помолвились
      На протязі довгих десятиліть ми звикали обходитися безскладивавшіхся століттями традицій, замінюючи їх якимось сурогатом з н..
Покупать ли золото через Интернет?
     Стирання граней між містом і селом, про необходімостікоторого так багато говорили, нарешті, відбулося. По крайней мере, в пл..
Дарують чи кільця до весілля?
    Звичайно ж, ми з вами люди не забобонні і на всякі там прикмети увагу звертати не мають наміру. І твердження про те, що дарува..
Перший золотий подарунок
    Вибрати найперший подарунок для коханої дівчини - справадуже непроста. Звичайно ж, найкраще зупинити свій вибір на золоті.Що п..
Сережки для дівчинки
    Сьогодні багато батьків намагаються досить рано проколювати вушка дівчаток під сережки. У зв'язку з цим виникає ряд питань.КОЛ..
Вибираємо кільця для заручин
Відзначимо відразу, що сам обряд заручин для слов'ян нетрадиційний. Він прийшов із Заходу. З давніх-давен після сватання в Україні слід було заручен..
Радості не буває багато
Весілля - радісна подія не тільки для самих молодят, а й для їхніх рідних. Останнім часом багато молодих вінчаються, завдяки цьому збільшується кіль..
Вибираємо ювелірку не поспішаючи
"Магазин на дивані" Колись дуже популярна була така телепередача. Здавалося б, все зручно. Але біда в тому, що на роздуми давалося всього кілька хви..
Забуті обряди
За багато років весільні обряди, що вважалися колись невід'ємною частиною підготовки до створення сім'ї, нівелювалися і переплуталися у свідомості л..
Цены бывают разные
Дуже часто люди, налякані великою кількістю на ринку підробок, які часом просто неможливо визначити «на око», з упередженням ставляться до пропозиці..
Які ювелірні прикраси підходять для літнього перйодатом
Які ювелірні прикраси підходять для літнього перйодатомТе, хто очікує настання відпустки 10-11 місяців в році, у відпустці намір відійти від реального..
П'ять трендових символів в прикрасах
П'ять трендових символів в прикрасахСимволіка в ювелірних прикрасах має свої особливості. Серед покупців кілька особливо улюблених зображень, який роб..
Ювелирные украшения на каждый день
Ювелирные украшения на каждый деньКрасота играет огромную роль в нашем мировоззрении. Людям нравятся красивые причёски, одежда и, конечно же, золотые,..
Чому золоті прикраси вважаються безпрограшним подарунком
Метал, заради якого влаштовували війни, зраджували, змагалися в особистих спортивних досягненнях, божеволіли, намагаючись в домашніх умовах відтворити..
Як не потрапити в мережі ювелірних «ділків»
Якщо ви робите покупки імпульсивно, то цілком ймовірно, що можете виявитися вплутатися в аферу ювелірних шахраїв. Зовні золото і латунь дуже схожі, то..
За всіма канонами елегантності
Для багатьох подій в нашому житті, канони, завдяки яким створюються правила пристойності і сумісності, а також відкидається ряд недозволеного в вигляд..
Ювелірний етикет: як правильно вибирати прикраси
Кожна дівчина замислюється про те, як купити золоте кільце  і інші аксесуари до свого іміджу. Сьогодні ми можемо спостерігати у продажу велику кі..
Найелегантніший вид ювелірної прикраси
Якщо дівчина або жінка не носить кілець і сережок, напевно у неї є в арсеналі прикрас ланцюжок. Здається, що - цей найпростіший виріб серед асортимент..
Жіночі прикраси у вигляді символіки.
Окрім гуртків, квадратів, овалів, квіточок існує окреме направлення з прикрас-символів. Їх прийнято дарувати з сенсом. Якщо у вас - романтика в душі, ..
Суть ювелірних прикрас для жінки
"Для чого тобі стільки золотих виробів"? - таку фразу іноді милі пані чують від свого подружжя. Можливо, ті вважають, що досить купити золоте кільце -..
Значення жіночих прикрас для чоловіків
Якщо чоловік любить свою дружину, то вирушаючи разом з нею у гості, він демонструє через прикраси особисте відношення до близької людини, а також ріве..
Краса, яка обов'язково впишеться у ваше життя
Давайте подивимося на дві представниці жіночої половини людства. Одна одягнена в модний костюм (сукня), а інша носить джинси і светри. У першому випад..
Суть ювелірних прикрас для жінки
"Для чого тобі стільки золотих виробів"? - таку фразу іноді милі пані чують від свого подружжя. Можливо, ті вважають, що досить купити золоте кільце -..
Чи існують стандарти краси для золотих кілець
Чи існують стандарти краси для золотих кілецьПриміряючи кільце або вибираючи прикрасу з електронного каталогу, ви напевно ставите питанням: а чи гарно..
Обручки на замовлення
Обручки на замовленняЗ яким захопленням маленькі дівчинки дивляться на красивих наречених! Їм подобається плаття, зачіска, туфельки на підборах і, зви..
Щоб сережки були «на-віч»
Щоб сережки були «на-віч»Перші сережки були зроблені з кісток убитих тварин. Вони свідчили про доблесті чоловіки, символізуючи силу і спритність м..
Коли золото стає капіталом?
За повідомленнями аналітиків Goldman Sachs, видобуток золота може припинитися через 20 років. Можливо, буде знайдена альтернатива «жовтому металі», пр..
Як купити для своєї коханої каблучку, не знаючи точного розміру?
Дізналися, що Ваша законна «половинка» або поки ще кохана дівчина мріє про новий кільці? Це є сигналом для наступного подарунка.Як купити золоту каблу..
Чому весь світ захоплений золотими речами?
Золото хвилювало свідомість людей з тих пір, як вони зрозуміли його цінність. Його називали металевим світилом, поклонялися відлитий ідолам, золотили ..
Золоті кулони з ім'ям
Золоті прикраси завжди будуть на піку моди, допомагаючи завершити створений образ. Для кого-то це підкреслення свого статусу, а кому-то хочеться виділ..
Золоті сережки для дитини
Сучасний ринок золотих ювелірних прикрас сьогодні настільки різноманітний, що вибрати дитячі сережки також складно, як і прикраси для дорослої людини...
Чоловіча печатка - ознака успіху
Чоловіча печатка як ніякий інший аксесуар підходить для створення образу успішної людини. Сама форма виключає елементи жіночності, скоріше навпаки: фо..
Золотий хрестик як символ віри
Сьогодні купити хрестик золотий можна в будь-якому ювелірному магазині, але, для одних - це ювелірна прикраса, данина звичаям, для інших - символ непо..
Чому більше подобаються золоті сережки з камінням?
Купити золоті сережки з каменем або без - складний вибір, хоча, як показує практика, саме вироби з каменем сьогодні на піку популярності. Чому?Золоті ..
Чому купують золоті каблучки з фіанітамі, а не з діамантами?
Золоті каблучки в Україні сьогодні популярні, як ніколи. Це ювелірна прикраса може бути виконано тільки з золота, а може мати гарні вкраплення з фіані..
Вишукані сережки - унікальна особливість чарівної жінки
Щоб справити приємне враження на оточуючих, сучасна жінка починає приміряти різноманітні прикраси. При цьому обійти увагою сережки неприпустимо, адже ..
Оригінальні браслети - яскраве доповнення будь-якого образу
Кожна сучасна жінка знає свої рецепти краси, алеголовним інструментом підвищення привабливості по праву вважаються прикраси. Самез цієї причини жінки ..
Оригінальні каблучки - прикраси для душі і натхнення
Каблучка - прикраса, яка з часом не втрачає свою неймовірнупопулярність. Вишукана каблучка не тільки чарівно підкреслює грацію жіночоїруки, але і здат..
Види плетінь на ланцюжках.
На перший погляд здається, що ланцюжок - найбільш просте ювелірну прикрасу, проте види плетіння дають можливість вибрати найбільш підходящий варіант...
Як вибрати хрестик на хрестини?
Обряд хрещення - особливе таїнство. Зазвичай його проводять ще в дитинстві, але, якщо батьки вчасно про це не подбали хреститися можна будь-якій люди..
Чому жінки, вибирають ювелірні набори?
Жінка і прикраси - нероздільні. Вони вже давно створили дивовижний і гармонійний тандем і розлучатися не збираються. Особлива пристрасть прекрасної по..
Як правильно вибрати каблучку на заручини?
Весільна мода: вишукані каблучки на заручини Настає момент, коли молоді люди розуміють, прийшов їхній час створювати сім'ю і вони вирішують про це оф..
Як правильно вибрати обручку?
Підготовка до весілля справа клопітка, але вже отримано згоду від нареченої і майбутні молодята відправляються разом вибирати обручки. Широкий асортим..

Інтернет-магазин ювелірних виробів «Goldvin»

Мода - дама примхлива, яка завжди відрізнялася мінливістю, але, що завжди залишалося в тренді - це прикраси. Ювелірний інтернет-магазин «Голдвін» пропонує широкий асортимент виробів, які нікого не залишать байдужим.

Чому вигідно купити золото через інтернет?


Переваги покупок онлайн оцінили багато користувачів всесвітньої мережі, але вибір ювелірних прикрас на сайті передбачає перегляд повного асортименту, що в звичайному магазині зробити досить важко. Інтернет-магазин ювелірних виробів «Голдвін» дає можливість переглянути весь каталог прикрас в тому числі золоті каблучки, сережки, ланцюжки, хрестики і зробити покупку в комфортній домашній обстановці. Час - це найбільша цінність людини, тому на нашому сайті передбачена зручна навігація, якісно зроблені знімки дозволяють уважно розглянути вподобаний виріб. Кожен відвідувач нашого магазину зможе швидко і без труднощів знайти потрібну категорію.

Купити золото в Вінниці підвіски, шпильки, браслети, через наш сайт вигідно і з економічної точки зору. На відміну від традиційних точок продажів наш магазин позбавлений більшої частини накладних витрат, що природно, позначається на вартості виробів. Співпрацюючи з кращими майстрами ювелірного мистецтва, ми можемо запропонувати ексклюзивні ювелірні прикраси з найбільш прийнятними цінами.

Купити ювелірні вироби в «Голдвін»


Сучасні магазини пропонують величезний вибір ювелірних виробів сережки, браслети та їнші і часом вибрати надійний ресурс з якісними товарами і демократичними цінами дуже важко. «Голдвін» - це гідний вибір і надійний партнер.

Наші переваги:

  • Широкий асортимент виробів

  • Зручна навігація по сайту

  • Висока якість пропонованих в каталозі виробів

  • Цілодобовий прийом замовлень

  • Швидка доставка

  • Кілька варіантів оплати

  • Доступні ціни

Купити ювелірні вироби в нашому інтернет-магазині можна, заповнивши анкету і вибравши зручний спосіб оплати. Наша політика - подарувати цьому світу красу. Ми допоможемо вибрати гідний подарунок у відповідно до ваших потреб і фінансових можливостей. Адже «Голдвін» - це гармонія стилю, якості і ціни.

 


Viber Viber
Безкоштовна доставка
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!