Фото

Коли доречно дарувати золоті каблучки, сережки, ланцюжки?

Скільки в році буває свят, на які чоловіки вітають своїх жінок? Новий рік, 8 Березня, День Матері, День Святого Валентина, річниці весілля, першої зустрічі, іменини, День ангела, День сім'ї, професійне свято згідно трудової діяльності. Виходить 10 дат, а це означає, що потрібно г..

26.03.2019
0
1170
Як купити золоті прикраси, не залишаючи комфортного місця?

Пройшла зима. Дуже хочеться поділитися з іншими піднесеним, весняним настроєм, а також блиснути черговий ювелірної новинкою. Йдемо в салон, щоб вибрати модний подаруночок.Основний девіз цього року - скажи «ні» солідності і громіздкість! Вибираючи брошка, відмовся від ланцюжка з в..

26.03.2019
0
710
Ювелірні «родзинки»

Тим, хто далекий від виробництва ювелірних прикрас, корисно буде дізнатися деякі факти.1. Слово «карат», яке чуємо, ми звикли асоціювати з мірою ваги коштовностей. Одне є 2 види написання цього слова на іноземній мові, кожне з яких має своє значення. Karat показується, скільки ці..

19.12.2018
0
845
Правила носіння каблучок

Каблучки символізували ознака доблесті, приналежність до певного племені, членство в таємному співтоваристві. Різні напрямки розглядали каблучки, як містичні знаки, культові відмінності, предмети сенситивного дії. Також розглядалася теорія впливу космосу, про що докладніше розпов..

19.12.2018
0
954
3D-моделювання прикрас

Бажаючи купити золотий ланцюжок, браслет, підвіску, ми навіть не замислюємося, скільки складний шлях проходить заготовка до її надходження на прилавок магазину. Тривимірний малюнок майбутнього виробу дозволяє побачити свій твір з усіх боків до його виготовлення.Ми бачимо будь-яки..

05.12.2018
0
1090
Що рік прийдешній приготував?

Ви вирішили не відставати від ювелірної моди в майбутньому році? Тоді приготуйтеся зробити для себе чергові відкриття. Вам знадобиться ретельно переглянути свої прикраси, щоб зупинитися на найбільш знайомих і докупити дещо, особливо популярне.Що в тренді?1. Відкладіть «на потім» ..

05.12.2018
0
800
Ювелірна дамська мода в 2018-2019 роках

Жінка буде себе прикрашати, незалежно від віку і соціального статусу. Одна може дозволити собі купити золоту каблучку з діамантом, а інша вибере виріб з металу без каменів, а третя зупиниться на біжутерії.КаблучкиВ тренді сьогодні вироби з великими каменями, а також дрібної розси..

05.11.2018
0
749
Обручка: носити на пальці або в кишені

Віддзвеніла весільні фанфари, відгуляли молодята свадебку з гостями. І тут виникає питання (особливо часто це хвилює чоловіків): кільце носити на пальці або просто мати при собі, поклавши в кишеню?1. Якщо весілля стало наслідком серйозного кроку, коли чоловік визначився зі своїм ..

05.11.2018
0
774
Обручились, заодно и помолвились

      На протязі довгих десятиліть ми звикали обходитися безскладивавшіхся століттями традицій, замінюючи їх якимось сурогатом з нових обрядів і обичаев.Особенно заплутано все тепер у весільних обрядах. Навіть люди старшого возрастапутаются в «змовах», «рукоби..

26.09.2018
0
535
Покупать ли золото через Интернет?

     Стирання граней між містом і селом, про необходімостікоторого так багато говорили, нарешті, відбулося. По крайней мере, в планедоступності абсолютно всіх товарів. Наприклад, ціна назолотие сережки у Вінниці, Харкові чи Києві може бути такою ж, як-якому н..

26.09.2018
0
465
Дарують чи кільця до весілля?

    Звичайно ж, ми з вами люди не забобонні і на всякі там прикмети увагу звертати не мають наміру. І твердження про те, що дарувати своїй обраниці кільця до весілля - погана прикмета, сприймаємо зі здоровим скептицизмом. Але ще ми пам'ятаємо про те, що «береж..

25.09.2018
0
692
Перший золотий подарунок

    Вибрати найперший подарунок для коханої дівчини - справадуже непроста. Звичайно ж, найкраще зупинити свій вибір на золоті.Що подарувати?    Постарайтеся проявити спостережливість. Наприклад, якщопідвіска і сережки дівчата явно «з різних..

25.09.2018
0
463
Сережки для дівчинки

    Сьогодні багато батьків намагаються досить рано проколювати вушка дівчаток під сережки. У зв'язку з цим виникає ряд питань.КОЛИ    Оскільки проколювання вух пов'язано зі стресом, варто почекати моменту, коли дитина сама захоче цього і б..

25.09.2018
0
562
Вибираємо кільця для заручин

Відзначимо відразу, що сам обряд заручин для слов'ян нетрадиційний. Він прийшов із Заходу. З давніх-давен після сватання в Україні слід було заручення (заручини). Але сьогодні кільця, що купуються до заручин, називають Помолвочное. Адже обручками молодята обмінюються в момент..

10.09.2018
0
849
Радості не буває багато

Весілля - радісна подія не тільки для самих молодят, а й для їхніх рідних. Останнім часом багато молодих вінчаються, завдяки цьому збільшується кількість світлих свят, що знаменують собою створення нової сім'ї. Обряди сватання і заручин сьогодні виявляються більшою мірою форм..

10.09.2018
0
551
Вибираємо ювелірку не поспішаючи

"Магазин на дивані" Колись дуже популярна була така телепередача. Здавалося б, все зручно. Але біда в тому, що на роздуми давалося всього кілька хвилин, протягом яких ведучий ще й постійно підігрівав: «Придбано вже сім комплектів, залишилося всього три, ви можете не встигнути..

10.09.2018
0
552
Забуті обряди

За багато років весільні обряди, що вважалися колись невід'ємною частиною підготовки до створення сім'ї, нівелювалися і переплуталися у свідомості людей. Багато майбутні молодята та їхні рідні сьогодні намагаються повернутися до прекрасних традицій. І виникає маса питань. Нап..

10.09.2018
0
614
Цены бывают разные

Дуже часто люди, налякані великою кількістю на ринку підробок, які часом просто неможливо визначити «на око», з упередженням ставляться до пропозиції різних товарів за нижчою ціною. Особливо ця обережність помітна, коли мова йде про золото.Пару слів про цінуВ ціну будь-якого ..

10.09.2018
0
540
Які ювелірні прикраси підходять для літнього перйодатом

Які ювелірні прикраси підходять для літнього перйодатомТе, хто очікує настання відпустки 10-11 місяців в році, у відпустці намір відійти від реального життя і повністю присвятити час собі. Одні заглиблюються в тишу і самопізнання, інші спокушаються шопінгом, треті готові відвідув..

28.08.2018
0
1252
П'ять трендових символів в прикрасах

П'ять трендових символів в прикрасахСимволіка в ювелірних прикрасах має свої особливості. Серед покупців кілька особливо улюблених зображень, який робить кожен ювелір.Що особливо затребуване1. Фігура у вигляді математичного знака нескінченностіПерше, що спадає на думку при вигляд..

28.08.2018
0
620
Ювелирные украшения на каждый день

Ювелирные украшения на каждый деньКрасота играет огромную роль в нашем мировоззрении. Людям нравятся красивые причёски, одежда и, конечно же, золотые, серебряные украшения.Так ка нам приходится выполнять десятки социальных ролей, это неизменно отражается на собственном имидже. К ..

28.08.2018
0
739
Чому золоті прикраси вважаються безпрограшним подарунком

Метал, заради якого влаштовували війни, зраджували, змагалися в особистих спортивних досягненнях, божеволіли, намагаючись в домашніх умовах відтворити це мірило багатства. Що стосується прикрас, то «мерзенний метал» перетворюється в них в «золоте сяйво».Золото лідирує серед інших..

13.08.2018
0
619
Як не потрапити в мережі ювелірних «ділків»

Якщо ви робите покупки імпульсивно, то цілком ймовірно, що можете виявитися вплутатися в аферу ювелірних шахраїв. Зовні золото і латунь дуже схожі, тому недосвідченого людини вельми легко обдурити. А ціновий фактор цих двох металів відрізняється в рази.Особливо легко піддаються в..

13.08.2018
0
618
За всіма канонами елегантності

Для багатьох подій в нашому житті, канони, завдяки яким створюються правила пристойності і сумісності, а також відкидається ряд недозволеного в вигляді несмаку і безглуздостей.Наприклад, формат одягу повинен бути відповідним для кожного випадку індивідуально. Жінка не з'явиться н..

12.08.2018
0
516